Trafik Yönlendirme Lambaları

Trafik yönlendirme lambaları trafikte sürücülerin güvenli sürüşünü garanti etmek, yayaların ise araçlara ve diğer unsurlara karşı dikkat etmelerini sağlamak için üretilen ekipmanlardır. Onlarca farklı tasarımı bulunan trafik yönlendirme lambaları sayesinde sayısız kaza önlenebilmektedir. Özellikle acil durumlarda hızlı tedbir alınabilmesine yardım ettiği ve görüşün azaldığı durumlardaki uyarı ihtiyacını karşılayabilmeleri için trafik uyarı lambaları önemleri artırmaktadır.

Trafik Yönlendirme Lambası
LED ışığı ile üstün performansa sahip trafik yönlendirme lambaları Advisor-T waterproof özelliği ile hava koşullarına tam uyum sağlamaktadır. Böylelikle hiçbir koşulda trafik akışı ile devamlılığını yarı yolda bırakmamaktadır. Üstün LED teknoloji sayesinde güçlü ışık kaynağı olan trafik yönlendirme lambası, zorlu koşullarda da kendini kolaylıkla belli edebilir. Hem gece sürüşlerinde hem de sisli ve olumsuz hava koşullarında maksimum düzeyde fark yaratarak sürücülerin dikkati çekilebilmektedir.

Tek Yön Yönlendirme Oku
Karayollarında kullanımı artan tek yön yönlendirme okları Arrow-30 güvenli sürüş imkanı sunan önemli bir kaza önleme unsurudur. Yavaş seyreden araçlara pratik bir şekilde monte edilebilen yönlendirme oku lambası LED sistemiyle tasarlanmaktadır. Böylelikle uzun ömürlü aydınlatma sistemine sahiplerdir. Trafikte sürücüleri uyararak, yavaş seyreden araçların ne tarafından geçeğini ifade eden tek yön yönlendirme okları aynı zamanda yol çalışmalarında da hayati önem taşır.
Kazaya sebebiyet vermemek açısından yönlendirme okları kullanılması zorunlu sistemlerdir. Can ve mal kaybını önlemenin de en pratik yoludur denilebilir.

İki Yön Yönlendirme Oku
İki yön yönlendirme okları ile sürücüler ya sağ ya da sol tarafa olmak üzere iki farklı tarafa yönlendirilebilmektedir. İki yön yönlendirme lambaları sayesinde tek bir levha sistemiyle çift taraflı uyarı sistemi kurulabilir. Rüzgarlı havalarda kaliteli malzemesi sayesinde devrilmemekte, görüş mesafesinin azaldığı durumlarda ise LED sisteminin berrak ışığı ve dengeli kuvvet dağılımı dikkat çekmektedir.
Her bir trafik yönlendirme lambası ile
  • Güveli sürüş tedbirleri alınır
  • Görüş mesafesinin kısaldığı durumlarda LED teknolojisin avantajlarıyla belirginlik sağlanır
  • Yol yapımı gibi uyarıya ihtiyaç olunan her bir bölge için kolay mekanik sistem ihtiyacı giderilir
  • Acil tedbirler için hızlı montaj kolaylığı ve kullanıcı dostu sistem altyapısı sunulabilir
Armas Elektronik Trafik Yönlendirme Lambaları
Farklı kullanım alanlarına hitap eden Armas Elektronik trafik yönlendirme lambaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tüm detaylar ve fiyat teklifleri için telefon numaramız: +90 (312) 397 79 21.

Diğer Yazılar