Tepe Lambaları

Armas Elektronik, her türlü araca uygun ebat ve özelliklerde dayanıklı polikarbonat malzemeden Tepe Lambaları çözümü sunmaktadır. Özel tasarıma sahip mercek yapı sayesinde ışık kuvveti yüksek şiddettedir. LED (Light Emitting Diodes) opto elektronik panellerde üretilen ışık, reflektörden yansıma ile güçlü yayılım göstermektedir.
 • Polis Araçları
 • Koruma Filoları
 • Zabıta Ekipleri
 • Güvenlik Araçları
 • İtfaiye 
 • Cenaze Araçları
Tepe Lambaları uygun fiyat seçenekleriyle Armas Elektronik'te. Ayrıca Traktör tepe lambası fiyatlarıdöner tepe lambası fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Tepe Lambaları Genel Özellikler
Alüminyum profile sahip tepe lambası polikarbonat plastik malzeme sayesinde hem darbelere karşı hem de güneşin UV ışınlarına karşı ekstra dayanıklıdır. Son teknoloji ile en güncel malzemeler kullanılarak üretilen çakar tepe lambası görünebilirlik açısından da yüksek kalite sunmaktadır. Işığın geçtiği mercekli yapı, yüksek aydınlıktaki ortamlarda bile maksimum görünürlük elde edilmesini sağlar.
Tepe Lambası montaj kolaylığı sunan tüm bağlantı aparatları ise paslanmaz çelik yapıdadır. Homojen ışık geçirgenliği olan cam alan, optik üretimle her noktadan eşit ışık yayılımı sağlar. RS232 iletişim protokolü kullanan sistem, siren gruplarının tamamıyla haberleşme özelliği taşır. Çok çeşitli modlarda flaş desteği sayesinde dikkat çekici ikaz kolaylığı sunar.
Tüm modeller için direkt montaj uygulanabilmektedir. Ayrıca araç değişimlerinde sökme kolaylığı sağlaması için kelepçeli montaj da tercih edebilirsiniz. Bu sayede tüm mekanizmanın kolay taşınması mümkün olmaktadır. İş makinası tepe lambası, polis tepe lambası modellerinde geniş ürün portföyü ile hizmet vermekteyiz.

Dijital Mesaj Panelli Tepe Lambaları
Dijital mesaj alanı sayesinde sadece ikaz özelliğiyle kalmayan paneller, uyarı mesajına imkan tanımaktadır. Uzak mesafeden ve güneş ışığı altında bile okunabilen yazılar, dikiz aynalarından da rahatça okunabilecek puntodadır. Mesaj alanına dilediğiniz yazıları ekleyebilir, kolay kullanım özelliğiyle görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Kullanım amacına göre uyarı veya firma ismi gibi bilgiler bu alanda gösterilebilmektedir.
Açılır kapanır özellikli mesaj panelli modeller 180 Km hıza kadar dayanıklı yapıdadır. Araç seyir halindeyken 150 Km hızda bile açılıp kapanabilme kolaylığı bulunur. Geniş yazı alanı sayesinde her türlü hava koşulunda ve ışık ortamında rahat okunabilmektedir.

Tepe Lambaları Teknik Özellikler
Tepe LED lambalar 12-24VDC voltaj ile çalışmaktadır. Lambanın çektiği akım gücü ise maksimum 1.8 amperdir. Kırmızı, mavi, amber, yeşil ve beyaz renk kombinasyonları tercih edilebilir. Tepe lambasında kullanılan led panel çevreci olup civa kullanılmamıştır. Ayrıca ultra violet (UV) ışın yaymamaktadır.
Panelden yayılan ışık 620-645 nm dalga boyuna sahiptir ve güneş altında bile görünebilirdir. Tüm modellerimizde  kullanılan somun, cıvata, pul ve rondela gibi ekipmanlar paslanmaz çelik mahiyettedir.
 • Infinity L - ML
 • Spark L - ML
 • Voltron
 • Flare
 • Memed
ebatları 97-196 cm aralığında değişen modellerinden hangisinin sizin kullanımınıza en uygun yapıda olduğunu öğrenmek için Armas Elektronik iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar