Silindirik İkaz Lambaları

Hava koşullarına karşı tüm gereklilikleri karşılayan silindirik ikaz lambaları pratik montajıyla yüksek kalitede güvenli sürüş ve uyarı sistemi sunmaktadır. Armas Elektronik imzası taşıyan tüm silindirik ikaz bileşenleri, farklı tipteki araçlara tam uyumlu şekilde tasarlanmaktadır.
LED teknolojisi ile her bir silindirik ikaz lambası, düşük enerji tüketimi ve yüksek performans sunmaktadır. Farklı LED renk seçenekleriyle silindirik ikaz lambaları olması gereken standart koşulların tamamını karşılamaktadır. Kullanım koşullarına göre uygun malzemelerden üretilen ürünler uzun ömürlü olmalarının yanında kullanımları da kolaydır.

Silindirik İkaz Lambaları
EMC gerekliliklerine uygun silindirik ikaz lambaları mıknatıslı tabana sahiptir. Böylelikle araç üstü tam tutunma sağlamakta ve pratik montaj sunmaktadır. Spiral kablosu sayesinde de ürünün iç mekanizması sıvılardan tam korunmaktadır. Kuvvetli ve kaliteli malzeme olan polikarbonat gövdeye sahip silindirik ikaz lambaları darbelere karşı da tam korumalıdır. Ayrıca yolun titreşimlerinden de teçhizat etkilenmemektedir.
  • MCL
  • SCL
  • BCY
  • Pulse-T
modelleri arasından Armas Elektronik silindirik ikaz lambalarının farklı flaş seçeneklerini, tüketiciler tercihlerine uygun seçebilmektedir. Üstelik çok daha güçlü bir LED aydınlatma sunulan bileşende ışık dengeli ve güçlü yayılmaktadır. Kullanım pratikliği sunulan silindirik ikaz lambaları araç içi çakmak girişine de sahiptir.

Silindirik Teleskopik İkaz Lambaları
Araç üstü silindirik ikaz lambalarıyla aynı özelliklere sahip silindirik teleskopik ikaz lambaları, uzunluğu ayarlanabilen tasarıma sahiptir. Fresnel mercek yapısı ile ışığın çok iyi odaklanması sağlanan teknolojisiyle dikkat çekmektedir.  Teleskopik ikaz lambaları yüksek kaliteli gövde yapısıyla dayanıklıdır ve zorlu koşullara tam uyumludur.
Sıvıyı mekanizmasından uzak tutan teleskopik ikaz lambası alüminyum borularıyla motosiklet kullanımına da tam uyumludur.  6 ya da 12 adet LED ile üretilmektedir.

Armas Elektronik Silindirik İkaz Lambaları
Armas Elektronik, emniyet araçların her birine uygunluğunu kanıtlayan, hizmet araçların ihtiyacı olan tüm silindirik ikaz lambalarına sunmaktadır. Ürünlere dair her türlü bilgi ve fiyat teklifi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Armas Elektronik silindirik ikaz lambaları;
  • Homojen dağılan ışık sistemine sahiptir,
  • Zorlu koşullara uyum sağlamaktadır,
  • Farklı LED seçenekleri ile sunulmaktadır.
Silindirik ikaz lambaları fiyat teklifi almak için Armas Elektronik iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar