Mini Tepe Lambaları

Armas Elektronik Mini Tepe Lambaları özel tasarımları, ergonomik yapısı ve fiyat avantajlarıyla alanının en kaliteli seçeneğini sunuyor. Akü koruyucu çalışma voltajı ve dayanıklı malzemesi sayesinde uzun kullanım ömrü elde edebilirsiniz. LED ışıklar güneş ışığında bile güçlü görünüm sağlamakta, civa içermeyen yapısıyla çevreci tüketim sağlamaktadır.

Mıknatıslı Tepe Lambası
Mini tepe lambaları ihtiyaç duyulan tüm montaj özelliklerine uygun ergonomiye sahiptir. Uzun süre ve dayanıklı kullanımın yanında olası araç değişiklikleri için de kolaylık sunmaktadır. Çakar Tepe Lambası:
 • Direkt Montaj
 • Kelepçeli Montaj
 • Mıknatıslı Montaj
Halinde üç farklı kullanım imkanı sunar. Direk montaj, uzun süreli kullanım ve sağlamlık açısından tercih edilebilir. Araçtan araca taşıma kolaylığını ise kelepçeli ve mıknatıslı tepe lambası montaj seçeneğiyle değerlendirebilirsiniz.

Mini Tepe Lambaları Genel Özellikler
Tepe lambası alüminyum gövde üzerine son derece dayanıklı polikarbon malzeme ile üretilmektedir. Mercekli cam yapı homojen ışık geçirme ve mercekli gözeneklere sahiptir. Bu sayede her noktadan ışık aynı dalga kuvvetinde ve güçlü ışık verme şansı tanır.
LED ışıklar için kırmızı, mavi, amber, yeşil ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Dış görünüm için şeffaf veya renkli tepe lambası modelleri bulunmaktadır. LED modüller üzerindeki akım kontrol devresi ve voltaj dengeleyici akü koruma özelliği taşır.
Güneş ışığına dayanıklı yapı, RS232 iletişim protokolü kullanarak ikaz gruplarıyla haberleşme yapılmasını sağlamaktadır.

Mini Tepe Lambaları Teknik Özellikler
Mini Tepe Lambaları voltaj aralığı 12-24 VDC olup 1.6 amper güç çekmektedir.
 • Infinity-M
 • Spark-M
 • Flare-M
 • Memed-M
Modelleri arasından ihtiyacınıza göre 18, 24, 30, 42 ve 54 adetli LED yapıyı tercih edebilirsiniz. Tepe lambası uzunlukları 35cm, 51cm, 61cm arasında değişmektedir. Farklı uzunluk talepleriniz için Armas Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz. Mini Tepe Lambaları 4,5-10 cm yükseklik ve 22-37,5 cm genişlik aralığında seçeneklere sahiptir.
 • Ambulans Tepe Lambası
 • Kurtarıcı Tepe Lambası
 • İş Makinası Tepe Lambası
 • Traktör Tepe Lambası Fiyatları
ve modelleri için bizi arayabilirsiniz. Tepe lambalarının montaj ayakları ile bağlantı cıvataları paslanmaz çelik yapıya sahiptir.

Armas Tepe Lambaları ve Anons Cihazları
Çevre koşullarına ve zorlu şartlara dayanıklı tüm tepe lambası ve anons cihazları için Armas Elektronik tecrübesine güvenebilirsiniz. Ambulanslar için açılı aydınlatma projektörleri, Ön LED projektörler, Yan LED projektörler (sokak aydınlatma), Arka LED projektörler gibi opsiyonel özelliklerle çok amaçlı kullanım sağlamak mümkün. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve Mini Tepe Lambası Fiyatları için telefon numaralarımızdan irtibat sağlayabilirsiniz.

Diğer Yazılar