Mini İkaz Lambaları

Mini ikaz lambaları güvenli sürüş için alt yapı oluşturan, başta kolluk kuvvetleri olmak üzere farklı hizmet araçlarında ek uyarı sistemi sunan sistemlerdir. Kullanım amaçlarına uygun işlevsel tasarıma sahip her bir mini ikaz lambası, araçlara pratik ve kaliteli yöntemler ile uzun ömürlü sistemler sunmaktadır.
Armas Elektronik markası taşıyan ürünlerin her biri, LED (Light Emitting Diode) teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde mini ikaz lambalarına oldukça fonksiyonel yapı kazandırılmaktadır. Üstelik LED teknolojisinin üstün performansının yanında bileşenlerde düşük enerji tüketimi sağlanmaktadır.

Armas Mini İkaz Lambaları

Mini ikaz lambaları ışıklı uyarı sistemleridir. Ambulans, itfaiye ve güvenlik birimleri olmak üzere farklı tipteki tüm araçlar kolay monte edilmektedir. Armas Elektronik mini ikaz sistemleri kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Böylelikle olumsuz hava durumlarına, darbeler ve yol titreşimlerine karşı çok dayanıklıdırlar. Üstün kaliteyi sunan Armas Elektronik ikaz lambaları, ihtiyaç duyulan tüm standart koşulları sağlayarak üretilmektedir.

Far İçi İkaz Lambası (miniBUG)

Üstün LED performansı ve kaliteli ışık yayılmasını sağlayan far içi ikaz lambaları birçok farklı far sistemine tam uyumlu üretilmektedir. Işık süzmesinin eşit dağılımına olanak veren donanımıyla far içi ikaz lambaları üstün düzey malzemeler ile dayanıklı kılınmaktadır. Armas Elektronik bileşenleri ile pratik adapte edilebilen ikaz lambaları ile maksimum düzeyde kalite, beklentinin çok üzerinde performans sunulmaktadır. Titreşimlerden etkilenmeyen, bozuk yollarda kaliteli görüntü sunan far içi ikaz lambaları düşük enerji tüketimine sahiptir.

Panjur İkaz Lambası (micro, mini, midi, maxi Pulse)

Panjur ikaz lambaları tüm olumsuz hava koşullarına ve darbelere dayanıklı kaliteli polikarbonat plastik malzemeden üretilmektedir. Güçlü LED sistemine sahip panjur ikaz lambaları, özel tasarım merceklere sahiptir. Böylelikle ışık şiddeti çok daha kuvvetlidir. Ayrıca, Armas elektronik panjur ikaz lambalarının fresnelli lensleri ile ışık, çok daha homojen dağılmaktadır.
Her bir Arma Elektronik ikaz lambası, EMC (Elektromanyetik Girişim ve Uyumluluk) standartlarının tüm koşullarını sağlamaktadır. LED teknoloji sayesinde de düşük güç tüketmektedir. Farklı LED rengi seçenekleri ile sunulmakta olan panjur ikaz lambaları farklı tipteki araçlara tam uyumluluk için değişik boyutlarda üretilmektedir.

İkaz Lambaları (Pulse – Pulse XL)

İkaz lambaları, tek ve grup çalışma seçeneklerini alternatif olarak sunan EMC uyumlu bileşenlerdir.  Panjur ikaz lambalarıyla aynı teknolojik alt yapıya sahip Armas Elektronik ikaz lambaları sahip oldukları güçlü LED sisteminin yanında ışığın güçlü ve dengeli dağılması için fresnel yüzeye sahiptirler.
Her bir ikaz lambası tüm darbelere, yol titreşimlerine ve tüm dış koşullara karşı dayanıklı polikarbonat plastik malzemeden üretilmektedir.  Armas Elektronik ikaz lambalarının farklı boyutları mevcuttur. Böylelikle ürünler, farklı tipteki her araca kolaylıkla monte edilebilmekte ve tam uyum sağlamaktadır.  

Araç İçi İkaz Lambası (Linear)

Uzun ömürlü LED sistemine sahip araç içi ikaz lambaları kolay montaja sahip olmak ile birlikte uzun ömürlü malzemeler ile tasarlanmaktadır. Farklı LED rengi alternatifleri ile sunulan her bir ürün, araç içi kullanıma uygun üretilmekte ve LED sayısı değişebilmektedir. Armas Elektronik ikaz lambalarının sahip olduğu tek ve grup çalışma seçeneklerine sahip araç içi ikaz lambaları ile ışık dengeli yayılmaktadır.

İkaz Lambaları COB LED (Linear-C)

İkaz lambası COB LED hem araç içi hem de araç dışı kullanıma uygun yapıya sahiptir. Alüminyum gövdesi ve su geçirmez yapısı ile her türlü olumsuz hava koşuluna, darbeye ve titreşimlere maksimum düzeyde dayanıklıdır. Güçlü COB LED sistemine sahip ikaz lambası, her tip araca uyumlu üretilmektedir.
Uzunlukları ve LED sayısı da değişebilmektedir ve montaj açısı ayarlanabilmektedir.  Armas Elektronik COB LED ikaz lambaları ile farklı flaş seçenekleri de sunulmaktadır. Sisteme özel linear mercekler tasarlanmaktadır.

Diğer Yazılar