Mıknatıslı Mini İkaz Lambaları

Tüm güvenlik araçları için farklı tasarımlarda üretilen modelleri ile mıknatıslı mini ikaz lambaları tüm gerekliliklere uygun, standartları karşılayan sistemlere sahiptir. Uzun ömürlü malzemeler ile üretilen her bir ikaz lambasının yüksek kaliteli gövde yapısı ile cihaz sıvı geçirmemektedir. İhtiyaç duyulduğu her an kullanıma hazır mıknatıslı mini ikaz lambaları, mıknatıslı tabanı sayesinde her bir emniyet aracına monte edilebilmektedir.
İhtiyaca yönelik farklı LED renkleri ile sunulmakta olan portatif uyarı lambaları hem düşük enerji tüketimine hem de dayanıklı yapıya sahiptir. Armas Elektronik lambaları her koşula uyum sağlar ve üstün performans sergiler.

Mıknatıslı Portatif İkaz Lambası
Mıknatıslı portatif ikaz lambası magnePulse farklı flaş alternatiflerine sahip kolay montajlı ikaz lamba sistemidir. Fresnelli iç mercek ile cihaz, her bir Armas Elektronik ürününde olduğu gibi ışığı homojen dağıtmaktadır. Hareketli mıknatıslar, portatif ikaz lambasına ayrı bir işlevsellik katmaktadır. Kullanılacak yüzeye tam uyum sağlayabilen üç adet hareketli mıknatıs ile ürün maksimum düzeyde kullanışlı tasarlanmaktadır. Üstelik araçların tavanını çizmemek üzere Armas Elektronik tarafından özel tasarlanan kauçuk alt tabana sahiptir.
Armas Elektronik portatif ikaz lambaları tüm bu yenilikçi özelliklerinin yanında, spiral kablosuyla sıvı korumasını üst düzeye çıkarmaktadır. Üstelik araç içi çakmak girişinden de kullanılabilen fonksiyonel bir yapısı bulunmaktadır.

Mıknatıslı Silindirik İkaz Lambası
Birçok farklı alanda görevli araçlarda kullanılan mıknatıslı silindirik ikaz lambası magneMCL ihtiyaç olduğunda rahatlıkla monte edilebilmekte ve kullanılmaktadır. LED sistemiyle düşük enerji sarfiyatı sunan cihaz farklı LED renkleri seçenekleriyle sunulmaktadır. Kullanıcıların ihtiyacına göre farklı LED sayılarına sahip mıknatıslı silindirik ikaz lambaları ihtiyaç olunan tüm standartları kapsayan formatta üretilmektedir.

Mıknatıslı Mini Tepe Lambası
Farklı renk, LED sayısı ve boyut seçenekleri ile mıknatıslı mini tepe lambası magneFlare alternatifleri tüm ihtiyaçları karşılayacak çeşitlilikte üretildi. Armas Elektronik imzası taşıyan mıknatıslı mini tepe lambalarının her biri:
  • En yüksek kalitede LED sistemi
  • Düşük enerji tüketimi
  • Yüksek performans, dayanıklı malzeme
barındıran alt yapı ile üretilmektedir. Mıknatıs ve kauçuk sistemi sayesinde bileşen hem her araç tavanına maksimum düzeyde uyumlu olabilirken sıfır oranda da tüm araç tavanlarına zararsızdır. Hava koşulları ve sıvılara karşı da paslanmaz dış gövdeye sahiptir ve oldukça dayanıklıdır.

En Yüksek Teknolojili Mıknatıslı Mini İkaz Lambaları
Armas Elektronik günümüzün şartlarına uygun ve tüm beklentileri karşılayan, uzun ömürlü mıknatıslı mini ikaz lambaları üretmektedir. Kullanım kolaylıklarının yanında farklı özellikleriyle de dikkat çeken gezici ikaz lambaları hakkında tüm bilgilere ve fiyatlara bizimle iletişime geçerek erişebilirsiniz.

Diğer Yazılar