Mesaj Panelli Tepe Lambaları

Dijital veya Logo alanına sahip Mesaj Panelli Tepe Lambaları güneşin zararlı Ultraviyole (UV) ışınlarına dayanıklı, polikarbonat plastik malzemeden üretilmiştir. RS232 iletişim protokolü sayesinde diğer siren sistemi veya ikaz gruplarıyla haberleşme özelliğine sahiplerdir.

Mesaj Panelli Tepe Lambaları kırmızı, mavi, amber, yeşil, beyaz renkli; modüller üzerinde voltaj regülasyonu ve akım kontrol devresine sahip LED’lerden oluşur. Özel tasarıma sahip mercekle kuvvetlendirildiği için tüm ışık koşullarında maksimum görünürlüğe sahiptir.

Dijital Mesaj Panelli Tepe Lambası
Voltron Dijital Mesaj Panelli modellerde tepe lambası ve LED mesaj paneli birlikte kullanılabilmektedir. Mesaj Panel kısmı, tepe lambasının içerisine gizlenmiş konumdadır.

Açılıp kapatılabilen dayanıklı LED mesaj paneli, dar açılı ve yüksek ışık şiddetli SMD LED’lere sahiptir. Bu özelliği sayesinde uzak mesafelerden ve görüş mesafesinin zayıf olduğu sisli havalarda rahatça okunabilme imkânı sunmaktadır.
  • Önceden Ayarlanan Km Cinsinden Hıza Ulaşıldığında Otomatik Kapanma
  • 180 Km Hıza Kadar Dayanıklılık
  • 150 Km İle Seyir Halindeyken Açılıp Kapanabilme
  • Kontrast Ayarı ve Simülasyon Seçebilme
  • Dikiz Aynadan Okuma Modu ile Öndeki Araca Optimize Edebilme
gibi özellikler her ortamda en iyi görüntülemeyi almayı kolaylaştırmaktadır. LCD panelli kumandası sayesinde rahatlıkla kontrol edilebilir. Panelde yayınlanan mesajlar kayan yazı, parlayıp sönen flash, yön işareti gibi farklı modlara sahiptir.
Dijital Mesaj Panelli modellere, yan kenarlara sokak aydınlatma LED’leri, aydınlık sensoru sayesinde otomatik kontrast, trafik açma (take dawn) LED’i ve arka kısma trafik durum kılavuzu gibi opsiyonel özellikler eklenebilmektedir.

Yazılı Mesaj Panelli Tepe Lambası
Yazılı Mesaj Panelli modellerde logo, amblem gibi istenilen mesaj tepe lambasına eklenebilmektedir. 12-24VDC çalışma voltajına sahip paneller, nizami konfigürasyonlarla ECE R65, IP ve SAE standartlarına uygun yapıdadır.

SPARK-MS ve FLARE-MS olarak farklı iki tipte olan tepe lambaları şeffaf ve renkli dış yüzey seçeneklerine sahiptir.

Mesaj Panelli Tepe Lambaları
Ebatları 97-196 cm aralığında değişen tepe lambalarında, farklı ebat talepleriniz varsa Armas Elektronik ile iletişime geçebilirsiniz. Tepe Lambalarında kelepçeli veya direk montaj paneller; geniş ebat ve ürün seçenekleri için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Yazılar